8 жовтня, четвер. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. В студії Дарина Шпортко. Добрий день.

 

IBI-Rating: підвищення кредитного рейтингу

IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу міста Одеси з підтвердженням прогнозу «стабільний». Підвищенню рівня кредитного рейтингу м Одеси сприяла динаміка збільшення надходжень до міського бюджету, а також зниження прямого боргового навантаження на дохідну частину бюджету в результаті погашення кредиту, наданого іноземним банком. Крім того, IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу високої інвестиційної привабливості.

Вакцини доставлені у медзаклади Одеси

У лікувально-профілактичних установах Одеси на даний момент є достатня кількість вакцин, отриманих по лінії централізованих поставок Міністерства охорони здоров’я, для планової вакцинопрофілактики паротиту, краснухи, гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції у дітей відповідно до Національного календаря щеплень.

Крім того, на міській склад вакцин КП «Одесфарм» додатково надійшли імунобіологічні препарати для вакцинації від туберкульозу, коклюшу, дифтерії, та гепатиту В, які наказом міського департаменту охорони здоров’я розподілені по лікувально-профілактичним закладам Одеси. Так, на Одесу передано 2200 доз вакцини БЦЖ для профілактики туберкульозу, яка в пріоритетному порядку розподілена для вакцинації новонароджених по пологовим будинкам Одеси.

Громадські слухання. Детальний план території

Будь-яке будівництво і розвиток міської території зобов’язане пройти через процедуру громадських слухань. Зокрема, обговоренню міської громади підлягав і детальний план території в межах вулиць Генуезька, Піонерська, Французький бульвар і Гагарінське плато. Ці слухання відбулися увечері 5 жовтня в залі Приморської райадміністрації, на них побувала і наша знімальна група.

 

І це всі новини на цю годину. Про всі актуальні новини Одеси та області, наші кореспонденти розкажуть у вечірньому випуску новин о 19 00. Не пропустіть.

Комментарии закрыты