В Одесі на час проведення кінофестивалю обмежать рух в центрі міста

Стало відомо про обмеження в русі транспорту під час проведення 9 Одеського кінофестивалю, з 13 по 21 липня.  Про зміни розповіли 9 липня, на апаратній нараді в Одеській мерії.  Рух буде обмежено під час церемонії відкриття і закриття: з вечора 12 липня по вечір 13 липня, а також з вечора 20 по 21 липня.  Також, організатори Одеського міжнародного кінофестивалю обіцяють, що його гості побачать близько тисячі фільмів з 95 країн світу.  «Максимально представлені Німеччина (93 картини), Франція (78) і Іспанія (70).  Понад 200 фільмів буде з України », — розповіла член виконкому міськради Олена Павлова.  Всього очікується більше 150 тисяч відвідувань кіносеансів.  Крім того організатори запланували перформанс на підтримку кінорежисера Олега Сенцова. В свою чергу заступник Одеського міського голови Анатолій Орловський попередив всі департаменти про те,  що на підготовку в міста залишилося 4 дні.

Навчальний рік позаду. Студенти Механіко-технологічного коледжу отримали дипломи

У Механіко-технологічному коледжі Одеської національної академії харчових технологій відбулось урочисте вручення дипломів випускникам. Учбовий заклад має славетну історію як найстаріший в галузі борошномельно-крупяний технікум. А зараз це сучасний коледж академії, що випускає молодших спеціалістів з харчових технологій, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, галузевого машинобудування, електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. На святі коледжу наш кореспондент спілкувався з викладачами та випускниками — про професію, її сьогодення і перспективи.

Жінки в містах

В музеї сучасного мистецтва Одеси відкрився проект молодих ізраїльських художниць Дани Вейнгарт і Даніель Розенкранц The Branching of The Fig. Дівчата звертаються до типових прикладів репрезентації жіночності в містах, які близькі їм біографічно, — в Тель-Авіві і Одесі. Експозиція складається з двох частин: фотографії, зроблені на Староконому базарі і на торговій вулиці Тель-Авіву.

Комментарии закрыты