Зв’язок поколінь захисників України

Заходи з нагоди 73 річниці Перемоги у Другій світовій війні відбулися в столиці за участі президента Петра Порошенка. Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. У церемонії взяли участь ветерани Другої світової війни, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та інші офіційні особи. «Без мільйонів солдат, солдат-українців на полях Другої світової війна не закінчилася би. Найімовірніше, це тривало би набагато довше», — зазначив Петро Порошенко під час виступу на урочистому складанні військової присяги молодим поповненням 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України.

Загиблі герої: у Гатному відбулось перепоховання

У Гатному на Київщині відбулася церемонія перепоховання останків загиблих під час Другої світової війни бійців радянської армії. Цьогоріч підняли останки тридцяти семи бійців.  Перепоховання відбувається двічі на рік — напередодні Дня перемоги та у День визволення Києва за підтримки голови Опозиційного блоку Юрія Бойка.

День Перемоги: пам’ятник Невідомому матросу

В Одесі пройшли урочисті заходи, присвячені 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Щоб віддати шану учасникам бойових дій, всі бажаючі зібралися на Алеї Слави для покладання квітів до підніжжя пам’ятника Невідомому матросу.

Комментарии закрыты