Від світанку до заходу, а точніше від 8-ої ранку до 8-ої вечора. Саме стільки тривав футбольний марафон в Одеській національній академії харчових технологій. Всього у заході взяли участь , 24 команди, і це не тільки студенти, а й викладачі, гості, професійні спортсмени.

Олена Кананихіна, проректор ОНАХТ
Ось цей футбольний марафон » Від ранку до заходу», він є традиційним і ми вже можемо сказати, що це бренд нашої академії, тому що сьогоднішній футбольний марафон він вже одинадцятий.
Ну не має значення хто переможе, тому що у нас 4 категорії переможців буде. Обов’язково буде нагородженна команда, яка стане переможцем, обов’язково буде нагороджений кращий бомбандир, кращий вратарь і кращий гравець.

Серед гравців — спортивний журналіст Леонід Францескевич. Цікаво, що він бачив усі одинадцять матчів,  спочатку був присутній як журналіст, а надалі — як учасник.

Леонід Францескевич, спортивний журналіст
Это очень здорово, очень круто, что играют разные люди, которые не умеют играть, мастера есть, есть студенты , есть девочки, есть вообще старики приходят, то есть это то, что объединяет людей. Футбол объединяет всегда и всех.
Я играю нападающего, но я шучу что я играю центрального пропадающего, в этот раз я играю за команду свадебщиков, это команда состоит из любителей, сотрудников, которые работают на свадьбах и ведут разные мероприятия. Я свадьбы не веду, но я веду спортивные меропряития , поэтому я на птичьих правах тоже играю за свадебщиков и всем кричу «Горько!»

Надія Похлебіна захоплюється футболом ще зі школи. Спортсменка брала участь й в обласних змаганнях й в міжнародних турнірах. Висловлювання про те, що футбол та дівчина  — несумісні речі вважає неправильним, а найбільше в спорті їй подобається командна робота.

Надія Похлебіна, студентка
Да, был у меня забитый гол, ну то есть это команда, командная игра в первую очередь, и если футбольнизабивает игрок, забивает вся команда. Решила заниматься, потому что мне нравиться командные виды спорта, а футбол это как раз то направление, в котором без команды никак. Это во-первых,  во-вторых, у меня есть брат, и мы с братом начинали вместе играть во дворе

Додамо, з 24 команд — 16 студентських. А взагалі, на полі 215 учасників, наймолодшому з них — 16,  найстаршому 55.  

Денис Болтоматіс, головний суддя
У нас есть очень сильных несколько команд, я думаю, будет интересно, уже начинается стадия одной четвертой, где будет бескомпромисная борьба. Это и наши студенты, и приглашенные гости, достаточно высокого уровня футболисты     

Цікавим є й той факт, що  в 2014 році  на марафоні був  встановлений рекорд України — «Найбільш тривалий безперервний футбольний матч». Рекорд внесений до Національного Реєстру Рекордів України.

Комментарии закрыты