У Південноукраїнському єврейському університеті в Одесі відбувся випускний студентів IV і VI курсів. Також випуск відбувся і для учнів коледжу програми «Єврейський університет Хабад Одеса». Студенти завершили своє навчання в одеських вишах, отримали державні дипломи бакалаврів і магістрів, причому з 7-ми студентів четверо отримали «червоні» дипломи з відзнакою. З нагоди закінчення навчання одеська єврейська громада Хабад організувала для випускників свято в самому центрі Одеси — в затишному дворику готелю «Лондонська».

Зі святом студентів привітав головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф, який завжди з турботою і увагою ставиться до розвитку університету.

Південноукраїнський єврейський університет в Одесі видає державні дипломи і готує фахівців за фінансово-економічним, юридичним та гуманітарним напрямами. На святі до випускників з теплими побажаннями звернулися професора і ректори вишів, в яких вони навчалися, — Інституту фінансів і міжнародної торгівлі, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Ушинського, Національної юридичної академії. А також ректор Єврейського університету Євген Борінштейн і рабин університету Фішел Чичельницький.

зв’язку з коронавірусним карантином для тих, хто не зміг відвідати випускний вечір, була організована ZOOM-трансляція. І завдяки їй на святі віртуально побували абітурієнти та їх батьки, а також випускники Єврейського університету минулих років. Багато з них тепер живуть і працюють за кордоном, тому і нинішні абітурієнти, і нинішні випускники з увагою і цікавістю слухали розповіді «ветеранів» про те, як вони підтвердили дипломи, отримані в одеському Єврейському університеті і змогли почати успішну професійну кар’єру.

На святі студенти отримали пам’ятні подарунки від громади, а трьом випускникам додатково були вручені дипломи громади, які дають можливість в подальшому працювати в сфері неформальної єврейської освіти в громадах колишнього СРСР.

На вечорі випускники гаряче дякували ректору університету і викладачам, а в університеті викладають тільки фахівці вищої кваліфікації, в професорському званні, — за бездоганну організацію навчального процесу і за те, що наставники щедро діляться своїми знаннями та вміннями зі студентами. Не дивно, що всі випускники Південноукраїнського єврейського університету прекрасно інтегруються в доросле життя і працюють за своїми спеціальностями у різних містах і країнах, включаючи рідну Одесу.

Бажаємо випускникам удачі. А університет чекає новий набір і нових студентів. Для них громада Хабад створює умови, які допоможуть стати відмінними фахівцями в обраних сферах. Південноукраїнський єврейський університет тісно координує свої навчальні програми з провідними вишами і готовий розглянути варіант співпраці з будь-яким ЗВО, що цікавить абітурієнта. Успішні студенти за програмою Єврейського університету отримують стипендію, а після закінчення — диплом державного зразка. А також разом зі знаннями випускники отримують безліч захоплюючих і веселих спогадів про студентське життя.

Комментарии закрыты