…Свято-Успенський кафедральний собор Одеси відзначає своє престольне торжество — Успіння Пресвятої Богородиці, яке ще іменують  Богородичною Пасхой. Тому що це друга перемога над смертю, Богоматір після кончини, схожої на засинання, дивною силою Божою через три дні воскресла і з тілом Своїм була вознесена на небо. Перед престолом Бога і Сина Свого Діва Марія заступається за нас…

На свято до храму, під материнський покров Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії, збирається велика паства. Усі прихожани Успенського собору — за святковим богослужінням. І серед них благодійник собору Олександр Едельман. Вже кілька років він допомагає Церкві. Віра і допомога йдуть разом в його житті.

«Благодійна душа буде насичена, і хто напуває інших, той і сам напоєний буде» (Притчі 11:25). У цьому році Олександр Едельман заснував благодійний фонд — потребуючих на підтримку в нашому місті багато. Тому фонд Олександра Володимировича допоміг реанімаційному відділенню пологового будинку, організаторам міжнародного спортивного турніру, одеситам, від тільки що народжених до великих і сильних, які відстоюють славу Одеси. Підтримка, опіка, допомога — благословенний труд, який буде продовжено.

Свято Успіння — одне з найбільш шанованих і улюблених, це особливо світлий день, який Матір Божа звільнила від зневіри і наповнила радістю.

Комментарии закрыты