« Я не музикант, який малює, а художник, який займається музикою», говорить лідер легендарного гурту «Машина часу» Андрій Макаревич, представляючи одеситам свої графічні роботи. У виставкому просторі Регтайм музею західного та східного мистецтва відкрита експозиція, що дозволяє познайомитись з творчістю рок-зірки з іншої сторони, можливо більш ліричної та інтимної.

 Катерина Міхєйцева, заст. директора музею

На виставці представлені 36 графічних робіт різного періоду, різних серій, виконаних в різних техніках. Як говорить співкуратор проєкту Яна Ланде, Андрій прискіпливо відбирав роботи для цієї експозиції.

 Яна Ланде, куратор виставки

Серія жіночих портретів представляє образи незнайомок, занурених в свій власний світ. Роботи, на яких зображені музиканти, мов би живуть звуками. Декількома штрихами автор передає настрій і характер персонажів.

 Катерина Міхєйцева, заст. директора музею

Графічний світ Андрія Макаревича дивовижно різноманітний, тонкий та виточений.

 Андрій Макаревич, музикант, художник

Основні герої робіт, які були відібрані спеціально для нашого міста, — жінки, танцівниці, музиканти, котики та рибки. Невже Одеса в Андрія Макаревича асоціюється лише з цими образами?

 Андрій Макаревич, музикант, художник

Персональна виставка графіки музиканта, лідера рок- гурту «Машина часу»Андрія Макаревича буде відкрита в альтернативному просторі музею західного та східного мистецтва до 27 січня.

Комментарии закрыты