Музей західного та східного мистецтва представляє головний проект року – виставку мистецтва Німеччини 16-20 століть з фондів музею. До експозиції, яка має назву «Ода до радості», увійшло понад 60 творів живопису, графіки, порцеляни та книжкових видань. Перша в історії музею ретроспективна виставка німецького мистецтва відкрита до 26 травня. На вернісажі вже побували наші кореспонденти.
Одеський музей західного та східного мистецтва щорічно відкриває виставкові проекти, які знайомлять відвідувачів з тими творами, які зберігаються в фондах і в експозиції музею. Головна мета проекту – показати мистецтво окремих країн. Якщо в минулому році це була Голландія 17 століття, то в цьому музей підготував ретроспективну виставку з творів німецьких художників 16-20 століть.

 Ірина Глєбова, заст. директора з наукової роботи

До експозиції, яка має назву «Ода до радості», увійшло понад 60 творів живопису, графіки, порцеляни та книжкових видань. До речі, назва викликає асоціацію з відомим віршем славнозвісного Фрідріха Шиллера, чий портрет прикрашає афішу виставки. А відвідувачі можуть побачити його портрет на старовинній літографії 19 століття.

 Ірина Глєбова, заст.директора з наукової роботи

Виставка демонструє різноманітність жанрів, в яких працювали німецькі художники, різні школи мистецтва тих часів Берлінської, Дрезденської, Мюнхенської тощо.

Ірина Глєбова, заст.директора з наукової роботи

Перша в історії музею ретроспективна виставка німецького мистецтва відкрита до 26 травня. В рамках проекту відбудуться концерти та кожної суботи кураторські екскурсії експозицією, а кожної неділі лекції, присвячені творчості великих німецьких художників та дослідження колекції.  .

Комментарии закрыты