У виставковій залі музею «Християнська Одеса» відбулась прес-конференція конференції з нагоди завершення міжнародного пленеру «Світло православ’я» та підготовки урочистого відкриття художньої виставки за його підсумками. Пленер проходив протягом  двох тижнів.  Учасниками заходу стали художники з України, Румунії, Литви, Німеччини, Білорусі, Польщі та Молдови.

Есфір Серпіонова, художник

Художники побували в різних храмах нашого міста, але більше картин створено в Свято –Архангело-Михайлівському жіночому монастирі.

 Олег Дрямін, художник

Художнім керівником виступила Ольга Котлярова-Прокопенко, заслужений художник України, яка надихнула та об’єднала когорту митців, на міцному каркасі творчості яких і  створена майбутня експозиція виставки за результатами пленеру, урочисте відкриття якої буде присвячено 175-річчю Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря.

 Ольга Котлярова-Прокопенко, куратор проекту

Захід підтримала і обласна рада миру.

 Валентина Гайдаєнко, Рада миру

Виставка творів відомих одеських і закордонних художників на духовну тему « Світло православ’я» буде відкрита для відвідування у виставковій залі музею «Християнська Одеса» з 21 листопада.

Комментарии закрыты