«Свято дитинства» у Біопарку

1 червня в місті відбувся справжній «бум» святкових заходів для малечі та їх батьків. Серед них і «Свято дитинства» у Біопарку. Для маленьких одеситів було підготовлено цікаву програму з розвагами для кожного. Наша знімальна група також відвідала Біопарк.

 

Всеукраїнський конкурс вина «Одеський залив»

Бессарабія славилася століттями своїми хорошими і ароматними винами. І  тому Одеса сьогодні стала майданчиком для всіх виноробів. З 30 по 31 травня в Одеській національній академії харчових технологій відбувся всеукраїнський конкурс виноробів «Одеський залив».Експерти зі світовим досвідом виноробства методом сліпої дегустації оцінювали представлені на конкурс зразки вина.

 

Розважальні заходи у Парку Горького до Дня захисту дітей

Перше червня — день коли  у дітей вдвічі більше приводів для радості. Адже  цього числа не тільки  закінчуються заняття у школі, але й майже в усьому світі проходять розважальні заходи. Традиційно День Захисту дітей святкують і в Одесі, зокрема субота в Парку Горького запам’яталася подарунками та конкурсами.

 

Турнір з боксу у День захисту дітей

День захисту дітей — свято, на честь якого проводяться в усьому світі найрізноманітніші заходи, в тому числі і в нашому місті. Діти, які знають про захист, не з чуток,  приїхали побоксувати у святковий день .. на море. Проте як проходив нестандартний  боксерський  чемпіонат — далі в сюжеті.
Свято у Парку Перемоги до Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей, святкові заходи не вщухали і наступного дня. Так, 2 червня, в Парку перемоги розважали малечу, а в одному з одеських подвір’їв відкрили новий дитячий майданчик. Ми побували і на одному, і на іншому заході. Більше яскравих моментів,  в нашому сюжеті.

 

Комментарии закрыты