Газові переговори відновляться у вересні

Віце-президент Європейської комісії  Марош Шефчович  повідомив про відновлення газових переговорів: «Тристоронні переговори про транзит російського газу по території України під моїм головуванням поновляться вже у вересні», — заявив він на виступі перед новим складом Европарламенту в Страсбурзі. У той же час, перший заступник глави апарату російського уряду Сергій Приходько повідомив, що Росія готова зберегти транзит газу через Україну, проте «на економічно рентабельних умовах», і додав «в разі справедливого врегулювання суперечок між «Газпромом» і «Нафтогазом».

Визначний день, эмоції просто зашкалюють, — випускники ОНАХТ

Студентські часи — найкращі в житті багатьох людей, проте швидко минають. Так, 4 роки в університеті це водночас і маленьке життя, і один день, що пройшов, залишивши тільки спогади. Про свої враження від навчання нам розповіли випускники Одеської національної академії харчових технологій, які отримали дипломи бакалаврів і вже стоять на порозі у доросле життя.

Про туристичні забаганки жителів Одеси

Курортний сезон набирає обертів. Звідусіль містом можна почути десятки іноземних мов та акцентів. А от куди збирають валізи самі одесити? Які альтернативи шукають Затоці та Вілковому, або  взагалі відпочивають на дачі, — про це дізнавалася наша знімальна група.

Комментарии закрыты