ЦВК обробила понад 80% бюлетенів

Станом на 15-ту годину 1 квітня, Центральна виборча комісія обробила 81,46 % бюлетенів. Лідери не змінилися. На дану годину жоден з кандидатів не набирає більшість, тому 21-го квітня відбудеться другий тур. До нього, скоріше за все, потрапляють: Володимир Зеленський – 30,41% та Петро Порошенко – 16,01%. Третє місце посідає Юлія Тимошенко з показником 13,25% голосів. Чинний президент України Петро Порошенко є лідером передвиборчих перегонів серед українців, які голосували на закордонному виборчому округу. Та він програє у зоні ООС. Більшість військових проголосували за Зеленського.

В КПАІТ відкрилась сучасна лабораторія програмної інженерії

Нова сучасна лабораторія інженерії програмного забезпечення вже чекає своїх дослідників! У Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій відкрилась сучасна лабораторія програмної інженерії. На відкритті побувала наша знімальна група.

Відбулись прем’єрні покази казки «Народження балерини»

Одеський театр опери та балету продовжує презентувати, насамперед, маленьким глядачам пізнавально-розважальні програми та дбайливо вирощувати нове покоління своїх глядачів. Так, 17 та 30 березня відбулися прем’єрні покази феєрії-казки «Народження балерини».

Комментарии закрыты