Одесити про парламентські вибори

П’ять політичних сил проходять до Верховної Ради нового скликання, стверджується у соцопитуванні Київського міжнародного інституту соціології. До топ-5 увійшли «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя», «Європейська солідарність» Петра Порошенка і «Батьківщина» Юлії Тимошенко, та прохідний бар’єр долає «Голос» на чолі зі Святославом Вакарчуком. У зв’язку з цим наша знімальна група вирушила на вулиці міста, аби дізнатися в одеситів, чи визначилися вже вони та чи слідкують за політичним життям країни взагалі.

Pushkin Day як осередок творчості

Святкування на честь 220-річчя Олександра Пушкіна в Одесі тривають. Так, 8 червня в парку Шевченка на фестивалі Pushkin Day можна було послухати вірші великого поета та творіння талановитих одеситів, насолодитися співом, запальними танцями та навіть зустріти самого Олександра Сергійовича. Наша знімальна група теж долучилася до цього осередку творчості.

Урок ековиховання відбувся у парку Горького

В Одесі досі триває святкування Дня захисту дітей. 8 червня в парку Горького пройшло велике дитяче свято, яке стало продовженням міського екофестивалю. Дітей навчали сортувати сміття, демонстрували результати переробки різних видів відходів — і все це було в ігровій та веселій атмосфері.

Комментарии закрыты