Ухвалили! Прийняття виборчого кодексу
Верховна Рада на ранковому пленарному засіданні 11 липня ухвалила в другому читанні Виборчий кодекс. Перед цим спікер Андрій Парубій анонсував, що голосування за проект відбуватиметься у три етапи: повернення до поправок, голосування за них і голосування за фінальну версію. Народні депутати протягом години не могли проголосувати лише за перший етап. Вдалося це зробити із 17 спроби.

Європейські зірки у боксерському клубі «Брати»
Усі зірки в гості до нас! В Одесі триває 23-й Міжнародний турнір з боксу пам’яті Семена Трестіна. На запрошення президента Федерації боксу Одеської області Халіда Мусаєва на турнір приїхали почесні гості — українські боксери, які стали в цьому році чемпіонами Європейських ігор. 10-го липня Віктор Вихрист, Олександр Хижняк і Євген Барабанов відвідали одеський боксерський клуб «Брати», де поспілкувалися з вихованцями клубу, взяли участь у пам’ятній фотосесії й зарядили одеських спортсменів настроєм перемоги.

Дитяче свято в Малиновському районі
Свіже повітря, ігри та веселощі — те, чого так часто не вистачає сучасним дітям, для яких сьогодні більшість розваг у гаджетах. Вийти малечу у подвір’я та долучитися до розваг 10-го липня покликали представники одного з місцевих благодійних фондів. Подробиці далі в сюжеті.

Комментарии закрыты