Пріоритети уряду: Гройсман розповів  про найближчу перспективу

Економічне зростання, зростання якості життя, утвердження ефективної системи управління державою і продовження капітального ремонту країни – це ті пріоритети, які ставить Уряд на найближчу перспективу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

План дій: інтеграція до європейської енергосистеми

Уряд України послідовно виконує план дій щодо інтеграції української енергосистеми до енергосистеми Європейського Союзу, а також має чітке розуміння, як діяти в разі подальших спроб Російської Федерації блокувати роботу української газотранспортної системи. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

Клініка Святої Катерини: майстер-клас професора Вазіни

Одесити вже знають, що в Клініці Святої Катерини можна отримати повний спектр допомоги при захворюваннях і ушкодженнях суглобів. Тут працює сучасний Центр ортопедії і травматології, фахівці якого володіють інноваційними методами хірургічного та терапевтичного лікування і відновлюють здоров’я пацієнтів. У ці дні з робочим візитом в Клініці Святої Катерини побував відомий італійський хірург-ортопед, фахівець з ендопротезування суглобів П’єр Вазіна. Хірургічні майстер-класи професора Вазіни стали визначною подією в медичному житті всієї України.

«Оборона Одеси». Урочисте вручення книг

11 квітня у школі №1 Малиновського району пройшло урочисте вручення книги «Оборона Одеси» ветеранам і учням всіх шкіл району. 75-річниця визволення Одеси під час Другої світової війни, патріотичне виховання дітей у сучасному світі, а також важливість зв’язкку між молоддю і та старшим  поколінням — про все це в нашому сюжеті.

Комментарии закрыты