Рада знову не підтримала відставку Клімкіна

Верховна Рада вдруге не змогла звільнити міністра закордонних справ Павла Клімкіна і не призначила на цю посаду зовнішньополітичного радника президента Вадима Пристайка. На початку вечірнього засідання 11-го липня виступили представник Президента у парламенті Руслан Стефанчук та голова профільного комітету у закордонних справах Ганна Гопко.

Про підсумки ЗНО в Одесі

З 21 травня по 13 червня в Україні відбулася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. А з 26 червня до 11 липня додаткова сесія пройшла для тих, хто з поважних причин не зміг взяти участь у основній. На сьогодні таких абітурієнтів на Одещині всього 216. На додатковій сесії працювало 4 пункти тестування, 2 з яких на території установ виконання покарань. Тож у засуджених також була можливість скласти іспити і взяти участь у вступній кампанії. А от чи змінилась свідомість вступників, до яких хитрощів вони вдавалися цього року та наскільки можливим було тестування для людей з інвалідністю, — про це в нашому сюжеті.

Визначені переможці премії Ісака Бабеля

В Одеському літературному музеї відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів та дипломантів Третьої міжнародної літературної премії імені Ісака Бабеля. Премія покликана виявляти і підтримувати кращі зразки оповідань, написаних російською мовою як в Україні і Росії, так і в інших країнах світу. З 237 авторів міжнародне журі визначило 5 дипломантів і 3 лауреатів премії.

Комментарии закрыты