Юрій Бойко знову в Одесі

Народний депутат України та засновник «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко 13 червня завітав до Одеси, де зміг поспілкуватися з одеситами та покласти квіти до Пам’ятника Невідомому матросу. Зокрема чиновник розповів про мету своєї партії, до планів якої входить і розслідувати трагедію 2 травня.

У Харкові Бойко поділився планами щодо зниження ціни на газ

12 червня відомий політик Юрій Бойко побував на Харківській газорозподільній станції, де зустрівся з працівниками підприємства. Перед громадськістю чиновник поділився результатами та планами щодо зниження ціни на газ для України.

ЖК «Аквамарин» зростає та тішить око

Жити в Одесі на Фонтані — це завжди престижно, комфортно і дуже корисно для здоров’я. Колись тут понад 10 років стирчав недобуд «Золотий Берег», але зараз, завдяки наполегливості та мудрості інвесторів, — житловий  комплекс «Аквамарин» зростає та тішить око. І навіть ті, у кого були сумніви та вагання, 12-го червня знов переконались — будівництво йде за планом.

Суд в Гаазі продовжує слухання «Україна проти Росії»

Постійна палата третейського суду в Гаазі почала другий раунд слухань щодо попередніх заперечень РФ у справі за позовом України щодо прав держави в Чорному і Азовському морях та у Керченській протоці. Сьогодні виступатимуть представники Росії, з ініціативи яких слухання проходитимуть у закритому режимі, повідомляє Укрінформ. Україна виступатиме 14 червня.

Нацполіція розповіла про порушення виборчого процесу

За 20 днів виборчої кампанії правоохоронці зареєстрували 75 заяв та повідомлень про злочини та порушення, пов’язані з виборчим процесом. Про це повідомив глава Національної поліції Сергій Князєв. За його словами, у переважній більшості ці повідомлення стосувалися можливих фактів підкупу виборців – 30 випадків та незаконної агітації – 25 випадків. Найбільша кількість звернень надійшла до поліції Луганської, Дніпропетровської  та Одеської областей. Підрозділи Нацполіції з 15 по 28 липня нестимуть службу у посиленому режимі.

Комментарии закрыты