В Одесі відкрилась виставка «Донбас: перепрочитання образу»

В Одеському історико-краєзнавчому музеї відкрилась пересувна виставка, підготовлена Українським інститутом національної пам’яті на основі державних архівів. Виставка називається «Донбас: перепрочитання образу» і спрямована на формування образу Донбасу як невід’ємної частини України, без реінтеграції якої неможливі ані консолідація української політичної нації, ані Соборна українська держава.

В Парламенті привітали добровольців

14 березня в країні відзначається День українського добровольця. А тому ранкове засідання Верховної Ради розпочалося аплодисментами на честь тих громадян, які в 2014 році стали поряд з українською армією, стали частиною Збройних сил України і Національної гвардії.

Нардепи продовжили обговорення закону про мову
14 березня народні депутати продовжили обговорення Закону про забезпечення функціонування української мови як державної №5670-д. Його розгляд у другому читанні розпочали 28 лютого. З часом спокійніше не стало — у сесійній залі продовжуються бурхливі суперечки, участь в яких беруть і народні депутати — і представники уряду. Так після чергового обурення опоблоківців, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко заявив, що зірвати прийняття Закону щодо української мови не вдасться.

Зміни, на які ми чекаємо?

Які найголовніші зміни для України має зробити команда, яка прийде після виборів? Які три першочергові позиції потрібні для покращення ситуації в країні в цілому? Що саме є важкими мінусами становища сьогодні? Такі запитання ми ставили одеситам на вулицях міста.

Комментарии закрыты