«Пропагандаріум» або як вберегтися від маніпуляцій

Час іде, пропаганда трансформується, маніпуляції стають все більш витонченими. 13 серпня в Одесі відбулося відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум», де усіх охочих містян вчать відрізняти факти від фейків. У розважальній формі демонструється, наскільки важливим наразі є протистояння інформаційній агресії. Моя колега вже поспілкувалася з унікальним лікарем-фейкологом, визначила кількість «кисельових» в організмі та пройшла дієву терапію для стійкості до маніпуляцій.

Чи готові одесити перейти в режим онлайн?

Проект «Держава у смартфоні» – один з пріоритетних пунктів стратегії команди нового Президента. Наразі указ про електронні послуги підписано, а перший етап, система надання комплексних послуг, пов’язаних з народженням дитини «єМалятко”, — має запрацювати вже до 1 січня 2020 року. Далі у планах перепис населення через планшети та електронні вибори. Колега дізналась в містян, чи підтримують вони такі нововведення.

Босу дуже потрібен господар!

Доля кинутої тварини не легка, а травмованої — тим більше. Таких вихованців, які залишилися без лапи або ока, не кожен зважиться взяти на виховання. Багато хто переконаний, що цих тварин краще не мучити і приспати. Інші своїм прикладом доводять, що і чотириногий інвалід не відрізняється від своїх повноцінних родичів і може бути відмінним другом. Яскравий приклад пес Бос, він ласкавий і доброзичливий, але, на жаль, поки не знайшов собі господаря. З ним приїхала познайомитись наша знімальна група.

Комментарии закрыты