Фестиваль для тварин з притулку 26 травня відбудеться в Одесі

26 травня в Одесі втретє пройде благодійний фестиваль для тварин з притулку — Home Me Fest. Цього разу учасники дізнаються про 160 тварин, які потребують любові та турботи. Про це на прес-коференції розповіла керівник проекту «Мой город» Любов Ждан.

Вселенський патріархат не може відкликати томос про автокефалію

Вселенський патріархат не може відкликати томос про автокефалію Православної церкви України. Про це заявив радник Президента України Петра Порошенка, директор Національного інституту стратегічних досліджень Ростислав Павленко, передає «Радіо Свобода». За його словами, томос не можна відкликати, якщо ПЦУ сама не буде наполягати на внесенні змін у документ. «І в томосі, і в статуті церкви є положення про те, що все, що відбувається в незалежній українській церкві, повинно відбуватися у відповідності з томосом та статутом. Якщо не будуть порушені умови томосу, якщо церква не буде переглядати його і вносити зміни, то ні про яке відкликання мови бути не може», — зазначив Павленко. Він також додав, що Президент Порошенко не буде втручатися у внутрішні церковні справи. Нагадаємо, почесний патріарх Філарет закликав предстоятеля ПЦУ Епіфанія «нічого не робити всередині церкви» без його згоди. Він також виступив з резонансною заявою про те, що УПЦ Київського патріархату продовжує своє існування.

Розгляд питання про призначення дати інавгурації відбудеться 16 травня

16 травня парламент розгляне проекти постанови про призначення дати інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського. Про це повідомив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій в ході пленарного засідання. Так, Парубій закликав нардепів 15 травня розглянути правки до другого читання закону про Державне бюро розслідувань, щоб зранку наступного дня вийти на голосування по ньому, після чого перейти до розгляду питання інавгурації.

Виставка Ірини Потапенко

Українська художниця, мультиплікатор, ілюстратор дитячих книжок Ірина Потапенко відкрила в клубі одеситів персональну виставку під назвою «Акварельне місто». На ній представлені роботи, написані за останні два роки . Це враження від мандрівок художниці, а також історії з життя Одеси. Крім того, на відкритті виставки відвідувачі мали змогу побачити скетчбуки майстрині – альбоми із замальовками, які художниця привозить майже з кожної своєї поїздки. На вернісажі побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты