Санкції проти КНДР продовжені

Рада ЄС продовжила санкції проти фізичних і юридичних осіб Північної Кореї. «Рада переглянула свій автономний список осіб, які підпадають під обмежувальні заходи відповідно до режиму санкцій проти Корейської Народно-Демократичної Республіки. Вона підтвердила, що стосовно включених до переліку фізичних та юридичних осіб діють санкції, що передбачають заборону на поїздки та заморожування активів» — йдеться у рішенні.

На Академічній відкрився бювет з питною водою

Нове джерело з цілющою водою з’явилось в Одесі завдяки піклуванню Почесного громадянина міста Сергія Ківалова. 15-го липня чин освячення бюветного комплексу на вулиці Академічній,30 біля Загальноосвітньої церковно-приходської школи звершив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

На що заплющив очі парламент?

До парламенських виборів залишилися лічені дні. Вже цієї неділі українці оберуть тих, хто визначить майбутнє держави на наступні 5 років. За даними «Демократичної ініціативи» і Центру Разумкова, в Україні суттєво збільшилася кількість громадян, що готові терпіти певну матеріальну скруту заради успіху реформ. На це в 2018-у році були згодні 9% респондентів, а станом на червень 2019-го вже 19%. Які ж реформи люди вважають найважливішими для України? На яку сферу життя слід звернути увагу в першу чергу новому парламенту та що з наболілого в державі досі не вирішено? – з такими питаннями наші колеги вийшли на вулиці міста.

Комментарии закрыты