У Київському районі триває будівництво центру дитячої творчості

На території загальноосвітньої школи № 33 триває будівництво нового центру дитячої та юнацької творчості. Особисто приїхав проконтролювати будівельний процес 16 липня Одеський міський голова — Геннадій Труханов.

На Академічній відкрився бювет з питною водою

Нове джерело з цілющою водою з’явилось в Одесі завдяки піклуванню Почесного громадянина міста Сергія Ківалова. 15-го липня чин освячення бюветного комплексу на вулиці Академічній,30 біля Загальноосвітньої церковно-приходської школи звершив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Скіфське золото поки не повертають

Апеляційний суд Амстердама потребує додаткової інформації від сторін у справі повернення «скіфського золота» з музеїв Криму, яке перебувало в музеї Алларда Пірсона на час анексії півострова. «Сторони представили свої думки з поясненнями і позиціями експертів, але Апеляційний суд, тим не менше, потребує додаткової інформації» — йдеться у повідомленні суду.

США і Росія в середу обговорять обмеження ядерної зброї

Представники США і Росії зустрінуться в Женеві в середу, 17 липня, щоб обговорити укладання нової угоди про обмеження ядерної зброї. Новим учасником угоди про контроль над ядерною зброєю між Росією і США може стати Китай. Президент США Дональд Трамп раніше заявив, що хотів би укласти з Росією і Китаєм нову угоду про контроль над озброєннями, що поширюється на всі види ядерної зброї. Він уже обговорював цю тему окремо з російським президентом Володимиром Путіним і головою КНР Сі Цзіньпіном.

Комментарии закрыты