Курт Волкер про вибори на сході України
Україну не будуть підштовхувати до проведення виборів на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей, поки вони залишаються окупованими. Про це розповів спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер в інтерв’ю ТСН. «Для того, щоб вибори були вільними і чесними, потрібне спокійне, безпечне середовище … І поки ми не бачимо, щоб Росія на це погодилася або щось для цього зробила». Коментуючи можливе зняття санкцій з Росії, спецпредставник США запевнив, що санкції, введені за окупацію Криму, будуть діяти настільки довго, наскільки Росія буде продовжувати окупацію півострова. При цьому він зазначив, що якщо Росія буде виконувати Мінські угоди то США будуть розглядати ослаблення санкцій, введених за їх невиконання.

Презентація проєкту бюджету на 2020 рік

Міністр фінансів України Оксана Маркарова представить у Верховній Раді проєкт державного бюджету на 2020 рік 20 вересня, про це повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков під час погоджувальної ради. «Щодо години запитань до уряду. У нас надійшов до Верховної ради бюджет. Я думаю, що в п’ятницю міністр фінансів Оксана Маркарова буде представляти проект бюджету в Верховній раді України», — заявив він. «Бюджетний процес — це дуже серйозний виклик як для парламенту, так і для Кабінету міністрів. Це одне з ключових питань, до якого ми будемо підходити дуже виважено. Адже саме по цьому бюджету наступного року жити нашій державі», — додав спікер.

Оксамитовий сезон в Одеській опері. Завершення
15 вересня завершився 5 –й фестиваль  «Оксамитовий сезон в Одеській опері». Останньою подією стала опера Турандот з запрошеними співачками з Італії Тіціаною Карузо та Міною Ямазакі. За диригентським пультом – головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч.

Фестиваль «Robotronica 2019″
Безпілотні літальні апарати, колаборативні роботи, що замінюють людину в багатьох процесах та 3D принтери, на яких за лічені хвилини можна виготовити найрізноманітніші предмети. Зазирнути в майбутнє 14 вересня одесити мали змогу на вже п’ятому технічному фестивалі «Robotronica 2019”. Його організатором є ініціативна команда найбільшої в Україні Науково-дослідної лабораторії Мехатроніки та робототехніки Mironaft на базі Одеської національної академії харчових технологій. Переконалася в невпинній роботизації і наша знімальна група.

«Добрим бути затишно»: В Одесі пройде благодійний ярмарок
Домашнє печиво в обмін на друга. Такий формат має  благодійний ярмарок під назвою «Добрим бути затишно». Він відбудеться вже 21 вересня, а підтримати безпритульних тварин матимуть змогу усі охочі. Мета заходу — допомогти тваринами, які шукають дім — знайти господарів, а також зібрати кошти на їх утримання. Наразі під опікою благодійного фонда «Едопт донт стоп»  знаходяться 12 кошенят, які потребують турботи та догляду.  Окрім цього, обрати собі  пухнастого можна на сайті,  де розміщується інформація та фото тварин. Захід проходитиме за підтримки бутіку культового британського бренду «Лора Ешлі». Взяти участь у ярмарку можна буде в приміщенні магазину одягу та інтер’єру «Лора Ешлі» на Пушкінській, 33 протягом всього дня 21 вересня.

 

Комментарии закрыты