Підтримка санкцій проти Росії
Президент Словаччини Зузана Чапутова, заявила про підтримку продовження санкцій проти Росії. Про це вона сказала на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським.

Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів та школярів
З 11 по 14 вересня в спортивному клубі “Брати” відбувся Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів та школярів. За словами організаторів на турнір приїхала рекордна кількість учасників. 196 боксерів, більше 30 трБратиенерів, 15 членів суддівської колегії та велика команда Федерації Боксу Одеської області на чолі з Президентом, Халідом Мусаєвим працювали над проведенням турніру. Наша знімальна група побувала на чемпіонаті і зафіксувала найкращі бої. Як це все проходило – далі у сюжеті.


Фестиваль «Robotronica 2019″
Безпілотні літальні апарати, колаборативні роботи, що замінюють людину в багатьох процесах та 3D принтери, на яких за лічені хвилини можна виготовити найрізноманітніші предмети. Зазирнути в майбутнє 14 вересня одесити мали змогу на вже п’ятому технічному фестивалі «Robotronica 2019”. Його організатором є ініціативна команда найбільшої в Україні Науково-дослідної лабораторії Мехатроніки та робототехніки Mironaft на базі Одеської національної академії харчових технологій. Переконалася в невпинній роботизації і наша знімальна група.

«Добрим бути затишно»: В Одесі пройде благодійний ярмарок
Домашнє печиво в обмін на друга. Такий формат має  благодійний ярмарок під назвою «Добрим бути затишно». Він відбудеться вже 21 вересня, а підтримати безпритульних тварин матимуть змогу усі охочі. Мета заходу — допомогти тваринами, які шукають дім — знайти господарів, а також зібрати кошти на їх утримання. Наразі під опікою благодійного фонда «Едопт донт стоп»  знаходяться 12 кошенят, які потребують турботи та догляду.  Окрім цього, обрати собі  пухнастого можна на сайті,  де розміщується інформація та фото тварин. Захід проходитиме за підтримки бутіку культового британського бренду «Лора Ешлі». Взяти участь у ярмарку можна буде в приміщенні магазину одягу та інтер’єру «Лора Ешлі» на Пушкінській, 33 протягом всього дня 21 вересня.

Комментарии закрыты