У Чилі літак упав на будинок

У чилійському місті Пуерто-Монт легкомоторний літак впав на житловий будинок, у результаті чого сталася пожежа у двох домівках і загинуло 6 осіб. Загиблими виявилися дві жінки і четверо чоловіків, серед яких пілот. На борту повинні були знаходитися ще двоє людей, але вони з невідомих причин не полетіли. Крім того, травми отримала жінка 50 років, яка виявилася в момент аварії біля будинку. Її зачепило деталями, які відвалилися від літака. У пані перелом ноги і контузія, вона потрапила в лікарню, загрози життю немає. В момент катастрофи в будинках нікого не було, але є ймовірність, що жертв більше.

Для Нотр-Даму вже перерахували 880 мільйонів євро

На відбудову пошкодженого пожежею паризького собору Нотр-Дам вже зібрали близько мільярда доларів, повідомив 17 квітня президентський посланець із питань культурної спадщини Стефан Берн. За його словами, на даний час на відбудову собору перерахували 880 мільйонів євро (це 995 мільйонів доларів). Кошти передають бізнесмени-мільярдери (зокрема, представники Apple, L’Oreal, Chanel, Dior та інших відомих компаній), а також просто люди з Франції і всього світу.

Трамп проти припинення підтримки військових в Ємені

Президент США Дональд Трамп застосував вето проти резолюції Конгресу, яка вимагає припинити військову підтримку коаліції в Ємені на чолі з Саудівською Аравією. Трамп зазаначає, що ця резолюція є непотрібною та небезпечною спробою послабити його конституційні повноваження, ставлячи під загрозу життя американських громадян і відважних військовослужбовців, як сьогодні, так і в майбутньому.

У Дунайському регіоні стартував великий проект з відновлення природи

Дунай — друга за величиною річка в Європі і 21-я у світі: її загальна протяжність становить майже 3км. Крім того, це найбільша з усіх річок, що впадають в Чорне море. Тому піклуватися про природу таких красот потрібно з великою пильністю. Так, минулого тижня у Вилковому пройшла дводенна стартова зустріч проекту «Відновлення водно-болотних угідь і степів Дунаю». Це найбільший проект з відновлення природи, що був коли-небудь реалізований в Дунайському регіоні.

До ювілею одеського фотоклубу відкрилась виставка у ВКО

Всесвітній клуб одеситів – місце, де збирається творча інтелігенція Одеси. Саму тут майже 20 років відбуваються засідання та зустрічі фотографів нашого міста. Фотоклуб «Фотон-2» збирає під своє крило шанувальників фотомистецтва та професіоналів. Обмін досвідом, участь у виставкових проектах, майтер-класи та конкурси… «Фотон-2» живе насиченим творчим життям, зберігаючи традиції, які були закладені його засновниками. До 20-річчя клубу відкрилась ювілейна виставка.

Комментарии закрыты