Гройсман поставив «Нафтогазу» ультиматум

9 квітня НАК «Нафтогаз України» звернулась до Кабінету Міністрів з проханням скасувати затверджене ним Положення про покладення спеціальних обов’язків (ПСО), яке вимагає підвищення ціни на газ для населення з 1 травня 2019 року, або внести відповідні зміни до нього. «Ціна «Нафтогазу» на газ для роздрібних постачальників газу для населення, виробників теплової енергії та інших захищених категорій споживачів з 1 травня 2019 року піднімається на 15% до рівня 7184,8 грн за 1000 кубометрів (без урахування ПДВ та витрат на транспортування і розподіл). При цьому ринкова ціна газу на травень, опублікована станом на 16 квітня Українською енергетичною біржею, становить 6800 грн за 1000 кубометрів з ПДВ, або на 27% нижче ціни, розрахованої згідно з вимогами Кабінету міністрів», — прокоментували у «Нафтогазі». Однак прем’єр-міністр Володимир Гройсман розцінив заяву менеджменту компанії про зростання ціни на газ як шантаж. 17 квітня він поставив ультиматум керівництву НАКу.

Звіт про 3 роки діяльності уряду

14 квітня виповнилося 3 роки діяльності уряду Гройсмана. Звіт щодо цього прем’єр надав на засіданні Кабміну 17 квітня. Він повідомив, що за цей час було більш, ніж в 1,5 рази збільшене грошове забезпечення військовослужбовців. Також у 2018 році була розпочата програма, за якою 1,6 мільярда гривень витратять для забезпечення поліцейських та працівників ДСНС житлом  на умовах лізингу. За три роки удалося досягти зростання обсягу валового внутрішнього продукту на 8,4% . Державний борг знизився з 79,1% до 60,9% ВВП. За час роботи уряду заробітна плата в доларовому еквіваленті зросла майже в 3 рази. Мінімальна пенсія зросла поки що на 20%, середня пенсія в 1,6 разів, також у доларовому еквіваленті. Було започатковане автоматичне відшкодування ПДВ.

У Дунайському регіоні стартував великий проект з відновлення природи

Дунай — друга за величиною річка в Європі і 21-я у світі: її загальна протяжність становить майже 3км. Крім того, це найбільша з усіх річок, що впадають в Чорне море. Тому піклуватися про природу таких красот потрібно з великою пильністю. Так, минулого тижня у Вилковому пройшла дводенна стартова зустріч проекту «Відновлення водно-болотних угідь і степів Дунаю». Це найбільший проект з відновлення природи, що був коли-небудь реалізований в Дунайському регіоні.

До ювілею одеського фотоклубу відкрилась виставка у ВКО

Всесвітній клуб одеситів – місце, де збирається творча інтелігенція Одеси. Саму тут майже 20 років відбуваються засідання та зустрічі фотографів нашого міста. Фотоклуб «Фотон-2» збирає під своє крило шанувальників фотомистецтва та професіоналів. Обмін досвідом, участь у виставкових проектах, майтер-класи та конкурси… «Фотон-2» живе насиченим творчим життям, зберігаючи традиції, які були закладені його засновниками. До 20-річчя клубу відкрилась ювілейна виставка.

Комментарии закрыты