Мешканці вулиці Глушка звернулися до ДАБК

Одна за однією ростуть багатоповерхівки по всій Одесі. Проте часто це обурює мешканців районів, в яких вони будуються. Так, жителі Таїрова звернулися до чиновників, відстоюючи своє право на спокійне життя.

Хто може очолити Одеську облдержадміністрацію?

26 червня уряд за поданням президента погодив призначення бізнесмена Андрія Андрейчикова на посаду голови Одеської облдержадміністрації. Таким рішенням залишилися незадоволені деякі представники громадськості,  а ЗМІ почали публікувати багато матеріалів з цієї теми, в тому числі в яких пан Андрейчиков був представлений у негативному світлі.  Проте минулого тижня, перебуваючи з візитом в нашому місті, Володимир Зеленський вирішив «не ризикувати» Одещиною й заявив, що очільника Одеської ОДА оберуть за конкурсом. Кого бачать одесити на цій посаді, дізнавалася наша знімальна група.

Німкеня фон дер Ляйєн обрана президентом Єврокомісії

Європарламент 16-го липня затвердив колишнього міністра оборони Німеччини Урсулу фон дер Ляйєн на посаду президента Єврокомісії. За призначення фон дер Ляєн проголосували 383 євродепутати, при мінімально необхідних 374. Проти – 327, утрималися – 22. Загалом в сесійній залі були присутні 733 євродепутати. Фон дер Ляйєн стане першою жінкою на посту глави Європейської комісії. Вона вступить на посаду в листопаді, коли завершаться повноваження чинного глави Єврокомісії Жан-Клода Юнкера. Фон дер Ляйєн, після обрання, обіцяла боротися за права жінок. Вона повідомила, що пости в її  комісії, куди увійдуть 28 осіб, будуть розподілені порівну між чоловіками і жінками.

Комментарии закрыты