Невідомі спалили будинок Гонтаревої

Колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева повідомила, що вночі 17 вересня спалили її будинок в селі Гореничі під Києвом. За словами речника поліції, на місці пожежі знайшли запальну, світло-шумову та звукову ракети і ще ряд доказів, над якими працює слідчо-оперативна група. » Також працювала криміналістична лабораторія, яка брала зразки на дослідження, щоб з’ясувати, чи були там легкозаймисті матеріали», – сказав він. Наприкінці серпня ексголову НБУ в Лондоні збив автомобіль. Через тиждень вона повідомила, що в Києві підпалили машину її невістки – також Валерії Гонтаревої. На її думку ДТП й інцидент з автомобілем це «ланки одного ланцюга», і вони пов’язані з діяльністю Гонтаревої на посаді голови Національного банку. Вона була головою НБУ з червня 2014-го до березня 2018 року. У свою чергу, президент України Володимир Зеленський «чекає від відповідних відомств якнайшвидшого розкриття» підпалу будинку колишньої голови Національного банку. В заяві Офісу президента події названі «провокацією».

Гончарук заперечив переговори щодо ПриватБанку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заперечує факт ведення переговорів щодо спору з приводу націоналізації ПриватБанку. Так він прокоментував повідомлення ЗМІ, які з’явилися у вівторок 17 вересня. За словами очільника уряду  українські видання перекрутили його коментар у Financial Times щодо справи «Приватбанку» з приводу того,  що Кабін веде переговори з пошуку компромісу цього питання. Щоб уникнути подальших маніпуляцій прем’єр-міністр вирішив розставити крапки «над і»: «Уряд уважно вивчає ситуацію навколо «Приватбанку» (в тому числі і перемовини з колишніми його власниками, які проводились попередньою незалежною наглядовою радою банку). Жодних перемовин уряд ні з ким не веде», – підкреслив Гончарук. За його словами, в інтерв’ю Financial Times він наголосив, що не настільки глибоко знає юридичні деталі цієї справи, щоб коментувати її по суті.

Україна забезпечена газом на наступну зиму — Коболєв

Обсяги газу в підземних сховищах газу України станом на 17 вересня досягли 19,5 мільярдів кубометрів. Про це повідомляє пресслужба НАК «Нафтогаз України» у Twitter. В пресслужбі зазначили, що запаси газу на 4 мільярди кубометрів перевищують минулорічний показник. «Враховуючи це, а також законтрактовані «Нафтогазом» на I квартал гарантовані фізичні поставки газу, можемо констатувати — Україна забезпечена газом на наступну зиму», — заявив голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Одесити про якість комунальних послуг

Одесити згодні з тим, що проблеми, які виникають у сфері комунальних послуг, надзвичайно важливі й актуальні для соціуму. Адже вони безпосередньо впливають на життєдіяльність міста та рівень життя містян. За минулий рік 25% звернень одеситів до Єдиного міського центру звернень складали саме вимоги навести порядок у сфері комунального господарства, електрики, опалення, газопостачання. Ми опитали мешканців нашого міста, як вони сьогодні оцінюють надання цих послуг. Поки тепло, то й не погано.

Гра мільйонів у тисячах експонатів

Цього року 10 років виповнилось Музею футболу, який існує в однойменному сквері на проспекті Небесної сотні. Все почалось із любові до гри мільйонів окремих людей, їх відданості цьому виду спорту та завзятості. Позаду роки роботи, пошуків та збору експонатів, приміщення та навіть відновлення після жахливої пожежі. Попереду — подальший розвиток. Адже в Одесі футбол люблять всі, грають у нього усюди, а відтак вписують і свої сторінки в загальну історію.  Про це розповіли нашим кореспондентам у стінах музею.

Комментарии закрыты