Непроста доля санаторію «Червоні зорі»

Скандали щодо території санаторію «Червоні зорі» досі не вщухають. Так, 17-го липня у приміщенні П‘ятого апеляційного адміністративного суду відбулося засідання, що вирішує включення питання відчуження земельної ділянки в порядок денний сесії Одеської міської ради. Наша знімальна група дізналася подробиці справи.

Подарунки для кращих лікарів Одеси

Цьогоріч департамент охорони здоров’я Одеської міської ради відзначає своє 75-річчя. З нагоди ювілею 16-го липня відбулося урочисте нагородження кращих у професії лікарів, яке приурочили до Дня медичного працівника. Кому впродовж десятиліть одесити довіряють своє здоров’я і хто найкраще його оберігає, — про це в нашому сюжеті.

Виставка-фотоархів відомого кінооператора

В рамках арт-програми Одеського кінофестивалю в Грецькому фонді культури відкрилась виставка «Крихка пам’ять. Фотоархів Леоніда Бурлаки». Леонід Бурлака – український кінооператор, найбільш відомий операторською роботою в картині Станіслава Говорухіна «Місце зустрічі змінити не можна». Зняв понад 40 прокатних фільмів і близько 20 телевізійних. До речі, частину свого професійного життя присвятив праці в студії нашого каналу. Фотовиставка представляє випадково знайдений фотоархів 1964 року. Зруйновані від часу плівки ілюструють повсякденне життя студентів ВГІКу, фотографічні експерименти з формою, документацію знімального процесу. Наші кореспонденти зазирнули в минуле, в людську пам’ять.

Комментарии закрыты