В Одесі відкрилась виставка плакатів часів Холодної війни

В Одеському музеї західного та східного мистецтва відкрилась виставка плакатів часів Холодної війни. На ній представлені роботи художників країн Північноатлантичного альянсу. Плакати створені в контексті розвитку історичних подій другої половини ХХ століття, в період 1949-1991рр. Виставка проходить в рамках розвитку стратегічного партнерства Україна-НАТО і буде відкрита до 9 липня.

Перша зустріч Зеленського з канцлером ФРН

Президент України Володимир Зеленський прибув до відомства німецького канцлера для зустрічі з Ангелою Меркель. В рамках візиту був проведений брифінг, на якому особливу увагу приділили питанню розвитку ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Володимир Зеленський запропонував німецьким противникам санкцій проти Російської Федерації відвідати Донбас. «Тих, хто агітує за зняття санкцій, закликаю побувати на Донбасі і переконатися, скільки горя принесла українським людям ця війна», – підкреслив він.

До Південної Пальміри завітав Саакашвілі

Одним з перших кроків Президента Володимира Зеленського на посту глави держави було повернення громадянства екс-голові Одеської облдержадміністрації Міхеілу Саакашвілі. Політик повернувся і завітав до Одеси, де вже встиг зустрітися з містянами, поругати місцеву владу, а також наобіцяти солодкого життя після перемоги його партії на парламентських виборах.

XV Український муніципальний форум стартував в Одесі

З 18-го червня «Асоціація міст України» проводить в Одесі вже XV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, підтримки економічного розвитку громад.

Комментарии закрыты