Офіційно США виходять із ядерного договору з РФ

Сполучені Штати Америки у п’ятницю, 2 серпня, офіційно виходять з російсько-американського Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності , який у 80-ті ознаменував собою завершення «холодної війни». Про це повідомляє РБК-Україна. Договір 1987 року підписали лідер СРСР Михаїл Горбачов та президент США Рональд Рейган. Документ забороняв обом ядерним наддержавам володіти наземними ракетами радіусом дії від 500 до 5000 км. Фактично підписання цього договору вивело світ зі стану «холодної війни».

 

Торгова війна. Китай пригрозив відповісти США на роширення мит

Китай пригрозив США неназваними «необхідними контрзаходами», якщо заплановане Дональдом Трампом підвищення тарифів на китайські товари буде продовжено. Міністерство торгівлі Китаю наголосило, що заява Трампа про тарифи є порушенням його червневої угоди з лідером КНР Сі Цзіньпіном про відновлення торгових переговорів. Також міністерство заявило, що якщо заходи США набудуть чинності, то «Китаю доведеться прийняти необхідні контрзаходи, щоб рішуче захистити свої основні інтереси». «Сполучені Штати понесуть усі наслідки», — йдеться у заяві міністерства в п’ятницю,2 серпня.

 

Новий головний диригент. Брифінг в театрі опери та балету

1-го серпня в Одеському театрі опери та балету відкрився 210-й театральний сезон.  Одна з перших подій сезону – представлення нового головного диригента — В’ячеслава Чернухо-Воліча, який виграв конкурс на заміщення цієї посади 25 червня поточного року..

Перший його конкурс відбувся на Батьківщині,, в Білорусі в 2002 році і декілька сезонів він був головним диригентом Національного академічного Большого театру Біларусі. Але, як зізнається сам маестро, це був конкурс скоріш паперів, документів.

 

Глобальний форум Bigboss на чемпіонаті світу по стартапах

Глобальний форум БігБосс зібрав лідерів і експертів в підприємництві. Щорічна подія, проходить в рамках Чемпіонату світу з підприємництва серед молоді. Спікери форуму діляться досвідом і прогнозами щодо розвитку економік своїх країн, і тим, яку роль в цьому відіграє наступне покоління «Z». У своїй доповіді підприємець Борис Павлов наводить дані Світового банку, згідно яких до 2035-го року кількість молодих людей, зайнятих у вільному підприємництві поб’є всі рекорди. Цифрові технології стануть основною інфраструктурою для роботи наступного покоління.

 

Комментарии закрыты