Україна та Ізраїль започатковують економічний безвіз

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з главою уряду Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу 20 серпня закликав українських бізнесменів збільшувати товарообіг з Державою Ізраїль. За словами українського прем’єра, всі бар’єри для співпраці знято — країни започатковують економічний безвіз.

Вадима Чорного готовий взяти на поруки головний рабин Одеси

У Київському райсуді Одеси продовжують вибирати запобіжний захід для власника готелю «Токіо Стар», в якому сталася пожежа, Вадима Чорного. Прокурори вимагають для Вадима Чорного запобіжний захід у вигляді утримання в СІЗО без права внесення застави. У ході засідання адвокати Вадима Чорного зачитали звернення головного рабина Одеси і Півдня України Авраама Вольфа. У ньому Авраам Вольф  поручився за їх клієнта і просить відпустити підозрюваного на поруки. Крім того, адвокати заявили, що вчора Авраам Вольф мав бути присутнім на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу. Це, сказали адвокати, свідчить про те, що рабин — людина шанована і його словам варто довіряти. Сам Вольф розповів суду, що живе в Україні більше 25 років, підозрюваного знає давно і з хорошого боку. Готовий взяти його на поруки.

Облрада спробує знову обрати нового голову

Нову спробу обрати нового голову зробить 21 серпня Одеська обласна рада. Розпорядження про скликання позачергової сесії чинний глава Анатолій Урбанський, який йде до Верховної Ради України, підписав вчора, 19-го серпня. Нагадаємо, на сесії 16-го серпня це питання — про обрання нового голови —  розглянути не вдалося, депутати влаштували бійку і блокували президію. В результаті, як стверджує директор обласної служби експлуатації адміністративних будівель Наум Шмулевич, Облраді було завдано збитків на суму майже 4 тисячі гривень.

Нові імена фотосалону «Місто біля моря»

18-го серпня відбулося офіційне нагородження учасників Шостого Національного фотосалону «Місто біля моря». Організатором виступила Одеська обласна організація Національної спілки фотохудожників України. Для участі в фотосалоні було надіслано 607(!) робіт з різних міст України, а також з Ізраїлю та Ірландії. Журі вручили медалі фотохудожникам, які перемогли в секціях «Місто», «Одесити» і «Море». Золоту медаль за кращий знімок в категорії «Місто» отримала одеситка, наша колега Ганна Коренєва.

Комментарии закрыты