Трамп не збирається скасовувати мита на китайський імпорт

Дональд Трамп заявив, що не збирається скасовувати мита на китайський імпорт до країни попри прогрес у переговорах щодо укладання нової торговельної угоди. «Ми достатньо довго обговорюємо питання про те, щоб скасувати їх. Тому що ми маємо впевнитися, що якщо ми виконаємо свою частину угоди, то Китай зробить те саме», — повідомив американський президент. Він зазначив, що торговельні переговори з Китаєм можуть зайняти більше часу, ніж очікувалось раніше — тобто вони не закінчаться у березні-квітні 2019 року. Зазначимо, торговельні відносини між США та Китаєм погіршились на початку 2018 року, коли США запровадили низку нових мит. Наразі між країнами триває тимчасове «перемир’я», яке мало закінчитися ще 1 березня 2019 року. Однак наприкінці лютого 2019 року Трамп оголосив, що продовжить термін «перемир’я» ще на 1 місяць.

Меркель підтримала Туска в питанні відтермінування Brexit

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтримала президента Європейської ради Дональда Туска, який назвав голосування парламенту Британії за угоду про Brexit умовою для короткострокового відтермінування виходу країни з ЄС. Про це політикиня заявила, виступаючи в Бундестазі перед самітом ЄС.  «Ми можемо виконати це побажання, якщо наступного тижня матимемо позитивне голосування британського парламенту за угоду про вихід. Тоді можна буде вести позитивні розмови про відтермінування», — заявила канцлерка. За словами Меркель, хоча всі працюють над досягненням впорядкованого виходу Британії з ЄС, тривають і підготовчі роботи на випадок хаотичного Brexit. А у разі несхвалення британським парламентом угоди наступного тижня ЄС залишає відкритою можливість проведення позачергового саміту до 29 березня – дати виходу Британії з ЄС.

В Італії підпалили автобус с дітьми, ніхто не постраждав

В Італії, поблизу Мілана, водій викрав автобус із 51 школярем, протаранив декілька машин поліції та підпалив автобус. Чоловік, який мав відвезти дітей в спортивний зал, поїхав іншим маршрутом. Він почав розмахувати ножем у салоні та заявив, що «ніхто не виживе». В цей час одному хлопцю вдалося подзвонити батьку, а той викликав поліцію.Правоохоронці спробували зупинити автобус, але чоловік за кермом протаранив поліцейські машини. Згодом він зупинився, розлив навколо автобуса бензин і підпалив його. Поліції вдалося розбити заднє скло і визволити дітей. Ніхто з них серйозно не постраждав, однак 14 школярів отруїлися димом. Водій — італійський громадянин сенегальського походження — арештований. За словами вчителя, він був розлючений через міграційну політику Італії.

Генконсул КНР Сун Лицунь розповів про українсько-китайське співробітництво

Наразі, все більше китайських підприємців відвідують наш регіон та спостерігається позитивна тенденція розширення ділового співробітництва України та Китаю. Про це повідомив генконсул КНР Сун Лицунь 20 березня під час спілкування зі ЗМІ на прийомі, організований у консульстві Китайської народної республіки.

Одесити про екологію в місті

Екологія в перекладі з давньогрецької означає «вчення про оселю», а в сучасній мові так називається наука про взаємодію живих організмів між собою і з навколишнім середовищем. Чи відчувають одесити погіршення екологічного стану в своїй оселі — в Одесі? Якщо це так, то в наслідок чого відбувається? І чи потрібні негайні дії та створення спеціальних комісій, щоби якомога швидше навести лад у курортному місті?

Комментарии закрыты