Піврічне перемир’я у секторі Гази

Ізраїль домовився з ХАМАС про припинення вогню вздовж кордону із сектором Гази на півроку. Передають ЗМІ. Угоду було укладено за посередництва Єгипту і ООН. Згідно з досягнутих домовленостей, ХАМАС зобов’язується припинити безлади вздовж кордону і підтримувати буферну зону за 300 метрів від кордону; припинити запуск запалювальних куль у бік Ізраїлю та нічні сутички між жителями Гази та ізраїльськими силами безпеки; зупинити флотилію, яка намагається прорватися через морський кордон між Газою та Ізраїлем. У свою чергу Ізраїль зобов’язується розширити в районі сектора Гази рибальську зону і дозволити ввезення в сектор Гази медикаментів для палестинців.

Новозеландському стрілку висунули нове звинувачення

Поліція Нової Зеландії висунула офіційні звинувачення у тероризмі Брентону Тарранту, який здійснив атаки на мечеті у Крайстчерчі, вбивши 51 особу. Про це йдеться у заяві правоохоронців, повідомляє AFP. Зазначається, що “у звинуваченні буде вказано, що у Крайстчерчі був здійснений терористичний акт». У поліції додали, що підозрюваному також будуть висунуті звинувачення у вбивстві 51 особи та у 40 спробах вбивства.

Huawei отримала тимчасовий дозвіл на бізнес в США

Міністерство торгівлі США видало тимчасовий дозвіл на ведення бізнесу з китайською компанією Huawei, який діятиме до 19 серпня. Відтермінування не впливає на запроваджений президентом США Дональдом Трампом режим надзвичайного стану щодо цієї компанії з Китаю, воно покликане полегшити вихід зі спільного бізнесу з Huawei для американських фірм. Huawei зможе підтримувати мережі і оновлювати програмне забезпечення відповідно до чинних контрактів та угод.

Гройсман сповістив по свою відставку

Уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою України, а не перед новообраним президентом. Про це в понеділок у вечері заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, після чого додав, що саме він йде у відставку. Зробити він це збирається в середу після засідання Уряду. Премєр додав, що за три роки роботи йому не соромно, а серед головних успіхів назвав реформу децентралізації, збільшення в 4 рази місцевих бюджетів, рівень середньої заробітної плати на рівні 10 тисяч гривень та фінансування українського війська.

В Одесі на службу заступила туристична поліція

Чотири поліцейські станції почали цілодобову роботу на найбільших пляжах Одеси — саме туди може звернутися за кваліфікованою допомогою кожен відпочиваючий на морі. Як повідомили в обласному управлінні поліції, мова йде про такі популярні в місті ділянки узбережжя, як «Золотий берег», «Ланжерон», «Аркадія» і «Лузанівка». Робота пляжних патрулів полягає в попередженні та розкритті злочинів і оперативному реагуванні на скарги одеситів і гостей міста.

Food quest для школярів відбувся в ОНАХТ

Одеська національна академія харчових технологій відома своїми профорієнтаційними заходами, у яких беруть участь як одинадцятикласники, так і учні молодшого віку. 18 травня в парку Перемоги студенти та викладачі академії влаштували справжній квест для школярів.

Комментарии закрыты