Зеленський і лідери фракцій домовились про розпуск Ради

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Президент домовився з лідерами фракцій Верховної Ради про розпуск парламенту і проведення дострокових виборів. «Консультації пройшли. Орієнтовно вибори на 21 липня. Але ми повинні змінити виборче законодавство», — зазначив Ляшко. Однак віце-спікер парламенту Ірина Геращенко заявила, що вибори можуть відбутися 21 або 28 липня.

Полторак залишається міністром до рішення Ради

Степан Полторак залишатиметься на посаді міністра оборони України, допоки Верховна Рада не прийме відповідне рішення щодо його відставки. «Я працюватиму виконувачем своїх обов’язків, поки Верховна Рада не ухвалить рішення. Бо тоді, коли країна перебуває у стані війни, це дуже небезпечно залишати Збройні сили без координації системи управління та без керівництва», — заявив Полторак. Він також зазначив, що про рішення піти з посади глави Міноборони сказав Зеленському ще 19 травня.

Піврічне перемир’я у секторі Гази

Ізраїль домовився з ХАМАС про припинення вогню вздовж кордону із сектором Гази на півроку. Передають ЗМІ. Угоду було укладено за посередництва Єгипту і ООН. Згідно з досягнутих домовленостей, ХАМАС зобов’язується припинити безлади вздовж кордону і підтримувати буферну зону за 300 метрів від кордону; припинити запуск запалювальних куль у бік Ізраїлю та нічні сутички між жителями Гази та ізраїльськими силами безпеки; зупинити флотилію, яка намагається прорватися через морський кордон між Газою та Ізраїлем. У свою чергу Ізраїль зобов’язується розширити в районі сектора Гази рибальську зону і дозволити ввезення в сектор Гази медикаментів для палестинців.

Huawei отримала тимчасовий дозвіл на бізнес в США

Міністерство торгівлі США видало тимчасовий дозвіл на ведення бізнесу з китайською компанією Huawei, який діятиме до 19 серпня. Відтермінування не впливає на запроваджений президентом США Дональдом Трампом режим надзвичайного стану щодо цієї компанії з Китаю, воно покликане полегшити вихід зі спільного бізнесу з Huawei для американських фірм. Huawei зможе підтримувати мережі і оновлювати програмне забезпечення відповідно до чинних контрактів та угод.

Новий сезон в скейтпарку вже відкритий!

В 2017 році в Одесі з’явився один з найбільших скейтпарків країни, де  в теплу погоду любителі та профі можуть кататися на скейті, роликах та самокаті,  а також виконувати різноманітні трюки. Парк екстремальних видів спорту розпочав роботу і цього сезону, а на  відкритті, що відбулося 18 травня, відразу провели змагання.

Food quest для школярів відбувся в ОНАХТ

Одеська національна академія харчових технологій відома своїми профорієнтаційними заходами, у яких беруть участь як одинадцятикласники, так і учні молодшого віку. 18 травня в парку Перемоги студенти та викладачі академії влаштували справжній квест для школярів.

Комментарии закрыты