Нафтогаз сплатив держбюджету близько 8,2 млрд. грн
НАК «Нафтогаз України» 22 липня сплатив до державного бюджету близько 8,2 млрд. грн. дивідендів за 2018 рік. Таким чином, в цілому компанія перерахувала державі 12,3 млрд. грн. дивідендів, що становить 90% від чистого прибутку компанії за 2018 год. За підсумками першого півріччя-2019 «Нафтогаз» сплатив до державного та місцевого бюджету близько 58,6 млрд. грн. податків і дивідендів. «Нафтогаз» завершив виплату дивідендів за минулий рік — ці кошти уряд зможе направити на заробітні плати і пенсії, соціальний захист і облаштування інфраструктури «, — зазначив голова правління» Нафтогазу «Андрій Коболєв. Як повідомлялося, в кінці червня компанія вже перерахувала до держбюджету 4,1 млрд грн дивідендів, що становить 30% від чистого прибутку за 2018 рік і відповідає вимогам закону «Про управління об’єктами державної власності».

Виставка Олега Соколова
До 100-річчя легендарного одесита, художника-авангардиста Олега Соколова в музеї західного та східного мистецтва, де майстер працював десятки років,  відкрилась масштабна виставка його робіт. Олег Аркадійович Соколов не лише визначив своєю творчістю і громадською діяльністю культурний вигляд Одеси другої половини ХХ століття, але і передбачив своїм творчим методом світову ситуацію наших днів : епоху електронних інформаційних технологій. На вернісажі побували наші кореспонденти.

Хто на думку одеситів має очолювати уряд?
Після голосування на парламентських виборах, президент Володимир Зеленський заявив, що вже проводить консультації з кандидатами на посаду прем’єр-міністра.  А наразі відомо, що розглядаються 3-4 кандидатури. Так, за інформацією ЗМІ новим очільником уряду може стати  екс-заступник голови Нацбанку, представник України в Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован,  глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв і виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко. Окрім цього, ходять чутки і щодо інших осіб. Проте поки  прізвище точно невідомо, ми поцікавилися думкою містян щодо того, хто має сидіти у прем’єрському кріслі.

 

Комментарии закрыты