Президент України взяв участь у церемонії підняття Державного прапора

День державного прапора України щороку відзначається 23 серпня, напередодні Дня Незалежності. Президент Володимир Зеленський звернувся до українців  у соцмережі Фєйсбук із пропозицією влаштувати святковий флешмоб. Ну a вже 23 серпня  очільник держави  взяв участь у церемонії підняття Державного прапора на Софійській площі в Києві. Маємо змогу подивитится, як це відбувалося.

День Прапора в Одесі

На будівлі Верховної ради, старенької сільскої школи,  вікнІ новобудови колише вітер наш український стяг, який символізує ясне небо та золоті пшеничні ниви. Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Офіційно свято було започатковано ще у 2004 році, і стало доброю традицією.

 На посаду заступника голови Верховної ради  подано кілька кандидатур

На посаду заступника голови Верховної ради було подано кілька кандидатур. Про це заявив лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков. Він зазначив, що ці пропозиції ще будуть додатково обговорюватися, а приймати рішення буде Верховна рада.  Разумков повідомив, що робочі підгрупи новообраних депутатів будуть працювати протягом вихідних.  У той же час представник президента в Раді Руслан Стефанчук розповів, що ВО «Батьківщина» подала на посаду віце-спікера кандидатуру Олени Кондратюк. Однак незабаром «Батьківщина» відкликала кандидатуру Кондратюк.

Виставка до Дня Незалежності

У виставковій залі Будинку милосердя  Свято-Архангело- Михайлівського жіночого монастиря відкрилась виставка за підсумками міжнародного симпозіуму «Мелодії степу і моря», присвяченого історії козацтва на Півдні України. Пленер щорічно організується громадською організаціє.  «Спілка художників «Берег Овідія». До експозиції, що підготовлена до Дня Незалежності України,  увійшло 25 робіт українських та зарубіжних художників.

Комментарии закрыты