За скасування санкцій проти Росії проголосували 118 депутатів ПАРЄ

Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, що змінює санкційний механізм і відкриває для РФ можливість повернутися до участі в роботі ПАРЄ без будь-яких обмежень. Відповідне рішення було прийнято делегатами ПАРЄ в ході засідання в ніч на вівторок, 25 червня. За скасування санкцій проти РФ проголосували 118 депутатів, проти – 62, 10 – утрималися. Позицію України підтримали представники Британії, Грузії, Польщі, Литви, Латвії та Естонії.

Арахамія очолив Національну інвестиційну раду при Президентові України

Президент України Володимир Зеленський  призначив українського IT-підприємця, громадського діяча та волонтера Давида Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради. «Не хочу декларувати багато на старті, але всі попередні консультації з великими інвесторами свідчать про те, що Україна може щонайменше втричі збільшити нинішній обсяг інвестицій у країну. Отримав завдання від Президента зробити цей процес якнайшвидшим», – прокоментував своє призначення сам Арахамія.

Одесити виступили проти парковки і …

Скандали з приводу незаконних будівництв зараз йдуть один за одним, що викликає протидію активної частини громадськості. Так, жителі Овідіопольського району зібрали ініціативну групу і прийшли до Таїровської сільської ради із вимогою повної зупинки незаконного будівництва парковки.

Комментарии закрыты