Проти повернення Росії до ПАРЄ українці протестували у Страсбурзі

У Страсбурзі українці та друзі України провели маніфестацію, протестуючи проти повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи. Як повідомляє Укрінформ, учасники маніфестації мали українську і грузинську національні символіки. Підтримали акцію також представники вірменської громади Страсбурга. На плакатах нагадується про агресію Росії проти України і Грузії та її наслідки для Європи. Активісти звертаються до європейських політиків, делегатів ПАРЄ, зокрема, «зберегти Раду Європи», яка руйнується унаслідок безумовних поступок Росії.

За скасування санкцій проти Росії проголосували 118 депутатів ПАРЄ

Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, що змінює санкційний механізм і відкриває для РФ можливість повернутися до участі в роботі ПАРЄ без будь-яких обмежень. Відповідне рішення було прийнято делегатами ПАРЄ в ході засідання в ніч на вівторок, 25 червня. За скасування санкцій проти РФ проголосували 118 депутатів, проти – 62, 10 – утрималися. Позицію України підтримали представники Британії, Грузії, Польщі, Литви, Латвії та Естонії.

«Збери колекцію, створи музей»

Музей, створений на основі зібрання творів мистецтва відомого колекціонера Олександра Блещунова, отримав грант від Українського культурного фонду на розробку настільної гри «Збери колекцію, створи музей». 25 червня пройшла перша презентація, на якій  розробники представили ілюстративну частину гри.

«Утьосов-125» — марафон на честь легенди Одеси

В бібліотеці ім. Франка був представлений проект, присвячений 125-річчю з дня народження легенди Одеси Леоніда Утьосова. Запланований цикл з 10 програм, починаючи з червня 2019-го по березень 2020-го року, в яких піде мова про різні періоди життя і творчості нашого видатного земляка. Спеціальний гість презентації — доктор мистецтвознавства Едуард Амчиславський.

Комментарии закрыты