Михайло Шуляк — почесний громадянин Одеської області

Ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник визволення Роздільної і почесний громадянин цього міста Михайло Спиридонович Шуляк отримав звання почесного громадянина Одеської області. Важливу роль в цьому зіграли депутати Одеської обласної ради від партії «Опозиційний блок», які і запропонували його кандидатуру після особистого знайомства з «живою легендою. Привітати Михайла Шуляка зі званням приїхали особисто депутат Одеської облради Віталій Саутьонков і народний депутат України Микола Скорик.

Збірна України відправляється на Олімпійські ігри

23 липня в Києві на Софійській площі українських спортсменів урочисто проводили на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Першими до Бразилії вирушили спортивні гімнасти, представники академічного веслування, вітрильного спорту, стрільби з лука та стрибків на батуті. Там українці пройдуть процедуру акредитації та поїдуть в Олімпійське селище.

Ситуація в АТО: минула доба

Українські воїни відбили атаку диверсантів в Авдіївці. За добу — 58 обстрілів з боку бойовиків. Про це повідомляє штаб АТО. За минулу добу російські окупаційні війська 58 разів відкривали вогонь по позиціях підрозділів cил АТО.

Комментарии закрыты