Допомога нужденним від Одеської єпархії

Допомагати і об’єднувати для допомоги — і в цьому соціальне служіння Церкви. В силу економічних обставин сьогодні багато з людей перебувають за межею бідності. Відчути як духовну, так і матеріальну підтримку можуть нужденні в Одеській єпархії. Ось уже 5 років, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, діє соціальний відділ, який надає допомогу людям в складних ситуаціях. Як отримати допомогу і як взяти участь в наданні допомоги — про це в матеріалі наших кореспондентів.

На що чекати українцям, які захворіють у 2020 році

У 2020 році медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я згідно з Законом «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення». Про деталі продовження медреформи розповіли очільниця МОЗ Уляна Супрун та її заступник на прес-конференції 25 липня. Так, до програми медичних гарантій для громадян увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної, а також екстреної допомоги. Остання буде надаватися незалежно від того, чи є декларація з сімейним лікарем, та оплачуватися Національною службою здоров’я разом  із госпіталізацією, коли вона необхідна.

Кабмін направив 1 млрд гривень медзакладам на «первинку»

Кабінет міністрів України перерозподілив 1 мільярд гривень на оплату послуг у закладах первинної медичної допомоги. Відповідну постанову ухвалили на засіданні уряду 24 липня, передає прес-служба уряду. У Кабміні зазначили, що понад 28 мільйонів українців обрали своїх сімейних лікарів, терапевтів або педіатрів для своїх дітей. «Через високу динаміку укладання декларацій виникла потреба у додатковому фінансуванні на гарантовану оплату послуг первинної медичної допомоги Національною службою здоров‘я», — інформує урядовий портал.

Проект Податкового кодексу розвитку презентували одеському бізнесу

Держава та бізнес: як взаємодіяти і хто головний? Бажано, щоб для обох сторін ці питання ставали все менш риторичними. В нашому місті 25-го липня Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» провела круглий стіл з представниками місцевих органів виконавчої влади та бізнесу Одеської області. Темою обговорення стали проект нового Податкового кодексу розвитку та концепції Доктрини економічної безпеки України.

Комментарии закрыты