Заява опозиції. Колективний вихід з організації
26 червня одеські регіональні представники політичної партії «Опозиційна платформа «За життя» зробили офіційну заяву про необхідність покинути організацію, а також про подальшу підтримку партії «Опозиційний блок — Довіряй ділам». Причини та подробиці — далі у сюжеті.

Життя Єврейського дитячого садка Хабад 
За 2 місяці почнеться новий навчальний рік. І не тільки школи, ліцеї, гімназії, коледжі та виші готуються до нього. Єврейський дитячий садок Хабад теж чекає  1-е вересня. Тут діти активно оздоровлюються протягом літа, тому готові до нових занять. А також запрошують нових друзів, тому що скоро вихованці старшої групи садочка стануть школярами.

Таємниці катакомб Фоміної балки
Десять місяців у катакомбах Фоміної Балки під Одесою працювали дослідники підземних просторів команди «Пошук» разом із вченими одеських університетів. Результати роботи та унікальні знахідки періоду громадянської війни будуть презентовані усім відвідувачам 27-го червня у музеї «Таємниці підземної Одеси». А 25-го червня на прес-конференції одеські дослідники відгорнули завісу таємниці: що саме, а точніше, кого саме приховували катакомби на початку ХХ століття.

Комментарии закрыты