Можливе відновлення переговорів про ядерне роззброєння 
Держсекретар Майк Помпео заявив про можливе відновлення переговорів про ядерне роззброєння Північної Кореї в найближчому часі. Про це повідомляє РБК-Україна. Він зазначив, що США очікують від лідера КНДР Кім Чен Ина виконання обіцянки про ядерне роззброєння. «Ми як і раніше переконані в можливості руху вперед за допомогою дипломатії, досягнення рішення шляхом переговорів», — сказав Помпео. Також він додав, що робочі переговори з Пхеньяном, швидше за все, почнуться вже через пару тижнів. Нагадаємо, Північна Корея (КНДР) у четвер 25 липня здійснила пуск двох невідомих ракет в Японському морі. Повідомлялося, що відстань польоту склала близько 430 км, що, за словами військових, свідчить про схожість даних снарядів з ракетою малої дальності, яку Пхеньян запускав у травні.

Ключові пріоритети нової української влади
Першочерговими завданнями  для нової української влади буде забезпечення верховенства права, проведення земельної реформи та впровадження змін у секторі енергетики. Про це заявив посол ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі в інтерв’ю Європейській правді. «Є цілий перелік пріоритетів. Ми завжди говоримо, що дуже важливо докласти більше зусиль для забезпечення верховенства права. Ми також говоримо, що треба здійснити необхідні кроки для поновлення приватизації великих державних підприємств. Україна може зробити більше для якісного управління державними компаніями», — сказав він. Посол наголосив на необхідності провести земельну реформу, тому що в цій галузі країна має фантастичний потенціал і це може призвести до створення сотень тисяч робочих місць. «Також важливо продовжити децентралізацію, яка вже є успішною для України, і цей успіх треба закріпити. Має продовжитися реформа системи державного управління, де також є перші позитивні результати», — додав Мінгареллі.

«Врятовані для нащадків» —  виставка відреставрованих музейних предметів
З нагоди 35 річчя з дня заснування — фахівці Одеської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України підготували виставку відреставрованих музейних предметів «Врятовані для нащадків».  Експозиція розгорнута у виставкових залах Одеського муніципального музею особистих колекцій імені Блещунова до 15 серпня. Подробиці – в сюжеті.

Ставлення одеситів до дострокових місцевих виборів
Поки народ говорить про підсумки дочасних парламентських виборів, у команді Зеленського задумалися про те, щоб вже цієї осені провести ще одну дострокову кампанію. Все голосніше в штабі «Слуги народу» говорять про те, щоб в жовтні-листопаді пройшли  місцеві вибори. Хоча за календарем вони мають відбутися 25 жовтня 2020 року. Чи готові одесити знову голосувати, запитувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты