Як студенти до 1 вересня готуються…

Сьогодні на вулицях ми опитували молодь. В Україні є вже відома і ще не розкрита «команда Зє». А є значно масштабніша, багатотисячна та давно відома команда»Зе-Ве-О» — це студенти закладів вищої освіти України. Кількість яких, за твердженням Держстату, за останні роки зменшилась з 2-х мільйонів до 1 мільйона трьохсот тисяч осіб. Це пов’язано не тільки зі скороченням закладів вищої освіти, а й з падінням народжуваності в другій половині 90-х років. Як готується команда «Зе-Ве-О» до 1-го вересня і чи планує лишатись після навчання в Україні?

Музей сучасного мистецтва: нова експозиція як продовження експерименту

Музей сучасного мистецтва Одеси представив нову експозицію своєї колекції. У фонді музею зберігаються твори одеських художників з середини ХХ століття до сьогодення, які належать до різних напрямків та рухів неофіційного мистецтва нашого міста. Нова експозиція побудована за принципами, які суттєво відрізняються від традиційних типів музейних виставок. Це продовження експерименту, започаткованого два роки тому. Як музейники поєднали різні школи, стилі та напрямки, в нашому сюжеті.

Почалась історія професійного кікбоксингу в Україні

24 серпня з грандіозного турніру FEA WORLD GRAND PRIX почалась історія професійного кікбоксингу в Україні. На ринзі було все: 15 напружених поєдинків, справжня перевірка міцності спортсменів, нокаути та екстр- раунди. Так, найзапекліші бої турніру розгорілися за титул чемпіона світу FEA Promotion у ваговій категорії до 71 кілограма та за тимчасовий чемпіонський пояс FEA у важкій вазі. У справжньому вирі емоцій побувала наша знімальна група. Хто ж став переможцем?

Комментарии закрыты