«Слуга народу», «Батьківщина» та «Голос» — разом

Коаліцію у Верховній Раді складуть політичні партії «Слуга народу», «Голос»  і «Батьківщина». Про це заявив новообраний депутат від партії «Європейська солідарність» Артур Герасимов. «Сьогодні ми побачили прообраз нової коаліції. Ми зараз чітко бачимо, що це буде «Слуга народу», «Голос» і «Батьківщина». Одна справа — це політичні заяви, а інше — це коли підтверджуються певні дії. Так от сьогодні розподілялась більшість посад серед різних фракцій. Серед них — опозиційні. Ми побачили, що деякі з них зовсім не опозиційні. Ми бачимо, що йде тісна співпраця і перерозподіл думок «Слугою народу», «Голосом» і «Батьківщиною», — заявив Герасимов. Раніше, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що коаліційну угоду підпишуть на першому засіданні Верховної Ради 9-го скликання 29 серпня.

Є намір на третину скоротити кількість нардепів, — Разумков

Представник Президента Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив про наміри скоротити кількість народних депутатів. Він також додав, що законопроект про зняття депутатської недоторканості зможе отримати необхідну конституційну більшість голосів депутатів. Нагадаємо, що Верховна Рада планує скоротити кількість народних депутатів на третину: з чотирьохсот п’ятдесяти до трьохсот.

Про Марш захисників України

Війна на Сході та окупація Криму залишається наріжним каменем для існування нашої держави. Проте, нещастя об’єднує. Цьогоріч тисячі людей в різних містечках відсвяткували 28-у річницю незалежності України. Прапори, вишиванки та гімн — традиційні атрибути цього свята. Захід, який відбувся вперше — Марш захисників України —  акція НЕполітична, заснована військовими та ветеранами.

Музей сучасного мистецтва: нова експозиція як продовження експерименту

Музей сучасного мистецтва Одеси представив нову експозицію своєї колекції. У фонді музею зберігаються твори одеських художників з середини ХХ століття до сьогодення, які належать до різних напрямків та рухів неофіційного мистецтва нашого міста. Нова експозиція побудована за принципами, які суттєво відрізняються від традиційних типів музейних виставок. Це продовження експерименту, започаткованого два роки тому. Як музейники поєднали різні школи, стилі та напрямки, в нашому сюжеті.

Комментарии закрыты