Книга про одеситок «Одеські музи поетів»

В музичній гостинній Всесвітнього клубу одеситів відбулась презентація книги відомого одеського лікаря Леоніда Авербуха «Одеські музи поетів». Це п’ятнадцята книга автора — кандидата медичних наук, заслуженого лікаря України, який велику частину свого професійного життя бореться з туберкульозом. Серед його наукового та літературного доробка є медичні монографії, вірші і проза. Нова літературно-дослідницька робота – це збірка нарисів про одеситок, які  надихали поетів різних часів на творчість.

Одесити поділились думками про відносини України з сусідами

Ми поцікавились точкою зору одеситів на важливість українського питання для Європи: важливі наші проблеми для європейців чи другорядні? Таке опитування ми вирішили зробити після того, як Парламентська асамблея Ради Європи на своєму засіданні 25-го червня підтримала резолюцію, що фактично відновлює права делегації Росії у ПАРЄ. У відповідях одесити не завжди говорили про Парламентську асамблею, але завжди про наші відносини із сусідами.

Острів Єрмаков рятують копитні

Острів Єрмаков є одним з найбільших в українській дельті Дунаю. У 60-ті його обнесли дамбами та почали використовувати для розгортання господарської діяльності. Зокрема, там вирощувався очерет, з якого виготовлена більшість радянських енциклопедій. Роки перевипасу худоби та відсутність затоплення перетворили територію на пустельний шматок землі. Про те, як людина може взаємодіяти з природою та навіщо на острові нові мешканці, — дивіться в нашому сюжеті

Комментарии закрыты