Чи готові одесити до нового навчального року?

Святкові вірші, заслужені грамоти, білосніжні банти і символічний перший дзвінок на плечах у старшокласника — так традиційно святкують 1 вересня. Уже через тиждень почнеться новий навчальний рік… Чи готові одесити до 1 вересня? Саме з таким питанням ми вийшли на вулиці міста.

Загальноміський православний суботник в Успенській обителі

24 серпня у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі відбувся загальноміський православний суботник. Духовенство Одеської єпархії, Одеська обласна Рада Миру, Молодіжний відділ єпархії, а також прихожани храмів міста приєдналися до акції і підготували обитель до престольного свята — Успіння Пресвятої Богородиці.

Прообраз нової коаліції — «Слуга народу», «Голос» і «Батьківщина»

Коаліцію у Верховній Раді складуть політичні партії «Слуга народу», «Голос»  і «Батьківщина». Про це заявив новообраний депутат від партії «Європейська солідарність» Артур Герасимов. «Сьогодні ми побачили прообраз нової коаліції. Ми зараз чітко бачимо, що це буде «Слуга народу», «Голос» і «Батьківщина». Одна справа — це політичні заяви, а інше — це коли підтверджуються певні дії. Так от, сьогодні розподілялась більшість посад серед різних фракцій. Серед них — опозиційні. Ми побачили, що деякі з них зовсім не опозиційні. Ми бачимо, що йде тісна співпраця і перерозподіл думок «Слугою народу», «Голосом» і «Батьківщиною», — заявив Герасимов. Раніше, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що коаліційну угоду підпишуть на першому засіданні Верховної Ради ІХ скликання 29 серпня.

Комментарии закрыты