В Одесі відсвяткували День Конституції 
Безперервна робота впродовж 23 годин, голосування йшло за окремі статті та цілі розділи. Цього дня, 23 роки тому, Верховна Рада ухвалила найголовніший закон держави — Конституцію України. Урочистості з цієї нагоди пройшли і в Одесі. Подробиці — далі в сюжеті.

Проблему з перебоями елекроенергії в Грецькому парку вирішено
У Грецькому парку більше не буде перебоїв з електроенергією. Одеська міськрада затвердила передачу кабельних ліній електропостачання в парку на баланс КП «Сервісний центр». Про рішення було заявлено 27 червня в ході засідання виконавчого комітету. Раніше одесити з обмеженими можливостями та мами з колясками скаржилися на те, що не можуть спуститися до парку через непрацюючий ліфт. Причиною міська влада назвала відсутність на той момент балансоутримувача. Як повідомив мер Геннадій Труханов, проблему з перебоями електрики вирішили завдяки новій підстанції «Маразлієвська».

Надбудову у Воронцовському провулку розібрано
Незаконну надбудову на будинку-пам’ятці архітектури у Воронцовському провулку розібрано. Про це заявив начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Павло Остапенко 27 червня в ході засідання виконавчого комітету міськради. Поява надбудови на пам’ятці архітектури національного значення викликала великий резонанс і численні повідомлення у соціальних мережах. Міською службою було заактовано стан і передано в Мінкультури, обласне управління ДАБІ та управління з питань охорони культурної спадщини. На цьому об’єкті вже раніше фіксувалися порушення — було розібрано частину віконного отвору. Остапенко також повідомив, що об’єкти національного значення знаходяться в підпорядкуванні обласного управління. У зв’язку з цим, повноваження міських служб закінчуються після процесу складання акта.

Поліцейські з надчутливим носом 
Собаки вкрай важливі у поліції, адже лише вони своїм чутливим носом можуть своєчасно знайти зброю, вибухівку, наркотики та інші хімічні речовини. Про те, як живуть, тренуються та служать чотирилапі поліцейські, — розказали наші колеги з прес-служби Обласного управління Нацполіції.

Комментарии закрыты