Опалювальний сезон в Одесі закінчується 1-го квітня

Опалювальний сезон в Одесі закінчується 1-го квітня. Відповідне розпорядження підписав міський голова Геннадій Труханов. Чиновники, в свою чергу, відзвітували: нинішній опалювальний сезон, що розпочався 22 жовтня, пройшов успішно і без серйозних аварійних зупинок. Вже з 8 квітня на найбільших міських котелень почнуться гідравлічні випробування, які триватимуть до кінця травня.

Майбутнє дітей — завдання влади, — Бойко

Серед великої кількості глобальних проблем, що існують в Україні, не рідко забувається й така, якої не має бути в успішній країні. Тисячі дітей у притулках. Нажаль, вони не зажди мають достатньої кількості уваги як від батьків, так і від держави. І це те, що має бути змінено, вважає народний депутат Юрій Бойко.

Іван Мазепа: опальний гетьман і його правда

Цьогоріч Україна відзначає 380-річницю від дня народження славетного політичного діяча –гетьмана Івана Мазепи. До цієї дати в бібліотеці імені Грушевського відбулась лекція «Опальний гетьман і його правда» історика, професора ОНУ ім. Мечникова Тараса Гончарука. Присутні дізналися про аспекти біографії українського політика козацької доби.

Міс академії: в ОНАХТ обирали найкращу

В Одесу прийшла весна, а в Одеській національній академії харчових технологій традиційно приходить конкурс «Міс ОНАХТ». Організатори щороку роблять конкурс самобутнім і неповторним.

Комментарии закрыты