«Піднятий пішохідний перехід» з‘явився в Одесі

Одеські дорожники спільно з співробітниками Комунального Підприємства «СМЕП» здали в експлуатацію перший в Україні «піднятий пішохідний перехід». Експериментальний перехід розташований біля середньої школи №31 в районі аеропорту. Цей перехід не тільки значно спрощує перехід проїжджої частини мамам з колясками та інвалідам, а й змушує проїжджаючі автомобілі знижувати швидкість. Адже завдяки своїм конструктивним особливостям грає ще й роль так званого «лежачого поліцейського». За деякими даними, в разі, якщо даний перехід виправдає покладені на нього очікування, буде вирішуватися питання про встановлення його аналогів на інших напружених перехрестях міста, розташованих в першу чергу, по сусідству з дитячими та освітніми установами.

Юрій Луценко проведе очищення прокуратури

Генеральний прокурор України Юрій Луценко має намір проводити очищення органів прокуратури в два етапи — це відновлення довіри до органів прокуратури через очищення і залучення до відповідальності осіб, які вважають себе господарями країни і елітою», — сказав він.

Україна отримає транш від МВФ до кінця року

Національний банк України сподівається до кінця року отримати два кредитних траншу від Міжнародного валютного фонду. Раніше в НБУ розраховували отримати в 2016 році три транші від МВФ, але тепер регулятор переглянув власні прогнози.

Авіалоукостери повернуться в Україну
Відомі авіалоукостери повернуться в Україну в кінці 2016 року, але пасажирські перельоти вони будуть здійснювати тільки з 2017 року. Однак, продаж квитків буде відкрито набагато раніше до цього часу.

Ситуація в АТО: минула доба

Українські воїни відбили атаку диверсантів, які намагалися захопити опорні пункти в Мар’їнці. Про це повідомляє штаб АТО. За минулу добу російські окупаційні війська 56 разів відкривали вогонь по підрозділах сил АТО.

Володимир Кличко про реванш З Ф’юрі

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко заявив, що поки немає ніякої ясності з призначенням нової дати реваншу проти чемпіона світу за версіями WBO, WBA і IBO британця Тайсона Ф’юрі. Раніше анонсована командою британця дата 29 жовтня поки не підтверджена, і контракт ще не підписаний.

Комментарии закрыты